Cvičenia

pilates

Kettlebell

Extrémne účinný širokospektrálny tréning. Efektivita cvikov spočíva v nezvyčajnom tvare tohto náradia, pretože umožňuje robiť dynamické pohyby, ktoré by boli s klasickými činkami nemožné. Silný chudnúci účinok. Všetko spočíva v energeticky náročných cvikoch.

kedy bude kettleball?

brusne-tance

Brušné tance

Rytmus brušného tanca ti rozhýbe plecia, premasíruje vnútorné pohlavné orgány, odblokuje bolesti v krčnej chrbtici a udrží ťa v psychickej i fyzickej pohode. Striedajú sa rýchlejšie kroky s pomalšími. Bonusom je vyformovanie sedacieho svalstva.

kedy budú brušné tance?

latino-dance

Latino Dance

Zlepšuj držanie, ohybnosť tela a ladnosť pohybov, pomocou latinckých tancov. Pri tanci sa zvyšuje aj tvoje sebavedomie. Prvky brazílskej samby, kubánskej cha-cha či salsy ako aj ostatných latino tancov sú efektívne zakomponované do cvičebných zostáv.

kedy bude latino dance?

jumping

Jumping

Nový typ cvičenia využívajúci trampolíny. Účinným a zábavným spôsobom si zlepšuješ kondíciu, celkovú stabilitu tela
a formuješ postavu. Vďaka mäkkým dopadom šetrí cvičenie kĺby a zároveň pôsobí ako balančná plošina pre spevnenie a posilnenie svalov.

kedy bude jumping?

aerobic

Aerobic

Aerobik znamené “s kyslíkom”. Pohyb alebo cvičenie sa uskutočňuje pomocou dostatočného prísunu kyslíka do organizmu. Pravidelným cvičením aerobiku sa zlepší telesná a funkčná zdatnosť organizmu, spaľujú sa tuky a zlepšuje sa celková výdrž a kondícia.

kedy bude aerobic?

joga

Jóga

Jóga je veda o tele, mysli, vedomí a duši. Znamená spojenie, zjednotenie, rovnováhu a vyváženosť. Je známa po celom svete a používa sa v mnohých významoch. Označuje nielen filozofiu, duchovnú náuku a telesné duchovné cvičenia. Je však oveľa viac.

kedy bude jóga?

zumba

Zumba

Zabávaj sa a tancuj!
Cvičenie kombinuje latinskoamerické tance spojené s fitnes prvkami. Základom každej hodiny je zmes krokových variácií zložených zo salsy, merengue, cha-cha,  reggaetonu a iných štýlov, ktoré ťa dostanú do varu.

kedy bude zumba?

body-styling

Body Styling

Je to druh aerobiku, ktorým formuješ svoju postavu vlastnou váhou tela. Používajú sa jednoduché pomôcky ako gumová páska, činky, záťaž na zápästí alebo členkoch, resp. fľaše naplnené vodou. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

kedy bude body stlyling?

pilates

Pilates

Pilates nevyčerpáva, skôr dodáva energiu. Jeho historia začala pred viac ako sto rokmi. Cieľom je vedomá spoluhra tela a mysle. Cvičenie rozvíja koordináciu, silu, rovnováhu, flexibilitu
a dýchanie. Je kondičný a rehabilitačný. Pracuje s váhou segmentov tela.

kedy bude pilates?

dance-aerobic

Dance Aerobic

Tanec je univerzálnym jazykom kultúr. Tanečný aerobik je vhodný pre všetkých, ktorí milujú tanec a rytmickú hudbu.  
Pri cvičení vzniká choreografia vďaka uplatneniu rôznych tanečných techník od klasického tanca cez funk, hip-hop, až po latinskoamerické rytmy.

kedy bude dance aerobic?

interval-body-work

Interval Body Work

Intenzívna hodina aerobiku, počas ktorej pravidelne striedame posilňovaciu časť s aeróbnou. Je to vysoko intenzívne cvičenie vynikajúce na zvýšenie kondície, redukciu tuku a posilnenie svalstva celého tela.


kedy bude interval body work?